Жодних дозволів на будівництво він не мав.

У Києві судитимуть чоловіка, який самовільно почав будівництво на території Старого Подолу в межах історико-архітектурного заповідника «Стародавній Київ». Про це повідомляє прес-служба Київської прокуратури.

Як встановили слідчі, підозрюваний, не маючи дозволів про передачу у власність чи у користування земельної ділянки, звів прибудову до багатоповерхового будинку по вулиці Петра Сагайдачного. Таким чином чоловік самовільно зайняв земельну ділянку площею 0,02 га.

Зауважимо, що, судячи зі світлини на сайті прокуратури, мова про одне з кафе-ресторанів на Сагайдачного.

«Варто зазначити, що вказана ділянка розташовуються у Центральному історичному ареалі міста Києва, в археологічній та архітектурній охоронних зонах, на території пам’ятки ландшафту і історії місцевого значення «Історичний ландшафт Київських гір і долини річки Дніпро», в межах пам’ятки археології місцевого значення «Культурний шар Подолу» та «Дерев’яний водогін та замощення вулиць, ХVІІ-ХVІІІ ст», — наголосили в прокуратурі.

Обвинувальний акт стосовно чоловіка скеровано до Подільського районного суду міста Києва для розгляду по суті. Також прокуратура вимагатиме знесення самочинно збудованого об’єкту та повернення земельної ділянки громаді.

Раніше ми повідомляли про те, де в Києві будуватимуть парки за новим проектом Генплану.

Фото: прокуратура Києва