Загалом у Києві вже встановили понад 3,5 тисяч контейнерів для роздільного збору відходів.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу  30 квітня.

За його словами, завдяки цьому все менше на полігони побутового сміття потрапляє небезпечних матеріалів. Мер також показав у короткому відео нові контейнери для роздільного збору відходів та, зокрема, контейнери для небезпечних відходів, які почали встановлювати в столиці.

«Новий контейнер для небезпечних відходів, наприклад, має кілька відсіків – для ламп і батарейок, термометрів, дрібної електроніки, прострочених медичних препаратів. Саме таких контейнерів місто придбало поки 5 і розпочало тестувати їх на практиці», – наголосив Кличко.

Він додав, що загалом, за останніх два роки вдалося створити в Києві розгалужену систему роздільного збору відходів.

«І завдяки цьому все менше на полігони побутового сміття потрапляє небезпечних матеріалів. Це свідчить про те, що кияни підтримують ідею сортування, готові розділяти відходи і розуміють наскільки це важливо», – додав мер.

На сьогодні у Києві вже встановлено понад 3,5 тисячі контейнерів для роздільного збору відходів: для пластику, скла та паперу. І  356 контейнерів для небезпечних відходів.

Також мер столиці нагадав, що в місті триває місячник з благоустрою. В усіх районах міста всі служби задіяні до масштабного прибирання. Аби навести лад на всіх територіях – автошляхах, у дворах, на дитячих та спортивних майданчиках, у парках та скверах.

«І кілька тижнів тому я дав доручення всім службам і очільникам районів міста вивезти з прибудинкових територій старі шини та тумби. А на їх місці ставити антипаркувальні стовпчики. Учора я з главами районів столиці перевірив кілька прибудинкових територій у Голосіївському районі, де вже навели лад. Тепер там чисто й охайно. І так має бути в кожному дворі!», – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, нещодавно у центрі Києва встановили два нових сортувальних контейнери для сміття. Вони мають по 7 отворів для різного типу відходів.

Фото: Фейсбук