У Києві створили реєстр дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Про це повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний.

За його словами, наразі триває робота над наповненням реєстру. Після його оприлюднення кожен киянин матиме можливість у зручний спосіб отримати вичерпну інформацію про відповідні дозвільні документи підприємств столиці, які мають право здійснювати викиди забруднюючих речовин у повітря.

“Станом на зараз нами опрацьовано та занесено до реєстру понад 900 дозволів, виданих суб’єктам господарювання. Очікується, що наповнення реєстру буде завершено до червня наступного року, а публічний доступ до нього буде надано впродовж трьох місяців після закінчення воєнного стану“, – сказав чиновник.

Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами – це офіційний документ, який дає право підприємствам здійснювати викиди певної кількості таких речовин у повітря протягом визначеного в дозволі терміну.

Реєстр дозволів на викиди, зокрема, міститиме інформацію про найменування суб’єктів господарювання, яким видані такі дозволи, інформацію про сам дозвіл та передбачений ним потенційний обсяг викидів.

Нагадаємо, що киян попереджають про перевищення концентрації сірководню у повітрі на Лівому березі.

Фото: відкриті джерела