Консультаційний центр діє на базі секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за принципом «єдиного вікна».

Про це повідомляє КМДА.

До центру можуть звертатись люди, які шукають можливі шляхи повернення дитини або сімей із дітьми в Україну, бажають отримати свідоцтво про народження дитини в умовах воєнного стану або його легалізувати, якщо документ отриманий на непідконтрольній території, а також потребують гуманітарної допомоги.

Також там допомагають встановити контакт з дитиною, яку вивіз один із батьків за кордон, заповнювати форми розшуку дитини або заявки на отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни тощо.

Так само, можна звернутись, якщо ви знайшли дитину без супроводу дорослих або вам відомі факти депортації дитини.

Як повідомляє Міністерство соціальної політики, із початку повномасштабного вторгнення мільйони сімей із дітьми, які були вимушені виїхати з України, стикнулись із чималою кількістю проблем, пов’язаних із перетином державного кордону, отриманням і продовженням документів, поверненням дитини тощо.

Консультаційний центр, де допомагають українським родинам вирішувати ці питання, розташований за адресою:

01008, Київ, вулиця Інститутська, 21/8. Графік роботи: із понеділка до четверга – 09:00-13:00, 13:45-18:00, у пʼятницю – з 09:00-13:00, 13:45-17:00, субота, неділя – вихідні дні.

Звернутися можна й онлайн: 0800-50-17-20 (безкоштовно в межах України), 044-299-74-08 (для дзвінків із-за кордону), [email protected]

Додатково також консультують через портал “Діти війни”.

Фото: відкриті джерела