Нові органи створять з метою залучення мешканців до розв'язання питань місцевого значення.

Про це повідомила Київська міська рада.

У повідомленні зазначили, що особливо в воєнний час необхідно розвивати демократичні механізми участі мешканців територіальних громад у розв’язанні окремих питань місцевого значення, які стосуються різних сфер суспільного життя.

«Органи самоорганізації населення є дієвим інструментом модернізації та розвитку європейської громади. Вони мають достатньо важелів впливу для того, щоб у межах своїх повноважень оперативно впроваджувати ефективну діяльність. Головною метою їх створення є задоволення суспільних інтересів та потреб киян. Депутатський корпус підтримує ініціативи щодо створення органів представницької влади та запроваджує конкретні кроки дій», – зауважили у Київраді.

Так, у Дарницькому районі буде створено вуличний комітет «Добро». У Подільському районі – вуличний комітет «Озерний». У Шевченківському районі – будинкові комітети «Саксаганського – Історичний», «Провулок Михайлівський, 20», «Авіаконструктора Ігоря Сікорського 6». У Деснянському районі – квартальні комітети «Оновлені Милославичі», «Вигурівщина», «Алмазний».

Фото: Фейсбук