Столиця входить до трійки регіонів з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб.

За даними на 11 серпня 2022 року, на обліку в столичній службі зайнятості перебував 1761 безробітний зі статусом внутрішньо переміщеної особи. Загалом, їх налічувалося 12 відсотків в загальній чисельності безробітних, повідомляє прес-служба Центру зайнятості в релізі.

Повідомляється, що Київ входить до трійки регіонів з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, які у 2022 році отримували послуги служби зайнятості. З початку 2022 року статус безробітного у Київському міському центрі зайнятості отримали 3,5 тис. внутрішніх переселенців.

В релізі вказано, що 449 внутрішньо переміщених осіб знайшли роботу за сприяння столичної служби зайнятості. Чверть усіх працевлаштованих припадає на оптову та роздрібну торгівлю, сферу послуг з ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів. На другому місці за кількістю працевлаштованих переселенців – переробна промисловість. Серед лідерів працевлаштування також сфера охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, професійна, наукова та технічна діяльність, державне управління й оборона, обов’язкове соціальне страхування, освіта.

Станом на 12 серпня 246 роботодавців столиці отримали кошти за програмою компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування 657 внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану в Україні. Сума компенсації склала понад 4 млн. грн. 

Фото: Фейсбук