Найближчими днями тут збираються вакцинувати понад 1000 людей

У Києві розпочалося щеплення проти COVID-19 співробітників ТРЦ Aladdin та Piramida (Дарницький район, поруч з метро «Позняки»), які були  записані на вакцинацію як організовані колективи. Про це повідомляє прес-служба Центру вакцинації при Центрі громадського здоров’я.

Пункт для вакцинації співробітників облаштували в межах ініціативи Асоціації рітейлерів України та Української ради торгових центрів (UCSC) за підтримки Міністерства охорони здоров’я та Київської міської державної адміністрації.

Обидва ТРЦ входять до портфеля нерухомості компанії Dragon Capital Томаша Фіали. Також компанія розпочала щеплення своїх працівників у бізнес-центрах Horizon Park та Platinum. 

За планом, найближчими днями у цих центрах вакцинується понад 1000 людей.

В Асоціації рітейлерів вважають, що відкриття центрів вакцинації в торговельних центрах допоможе прискорити процес масової вакцинації й захистити якомога більше українців.

«Оскільки співробітники роздрібних магазинів постійно контактують з великою кількістю покупців, вакцинування працівників рітейлу – одне з нагальних питань для стабільної роботи сфери торгівлі. Це дозволить організувати безпечну роботу всіх категорій рітейлерів навіть в «червоній зоні», – зазначилакерівниця GR-напрямку Асоціації рітейлерів України Наталія Петрівська.

Якою вакциною будуть щеплювати співробітників вказаних ТРЦ, не повідомляється.

Нагадаємо, раніше відкриття пункту вакцинації анонсували в ТЦ «Проспект». Аналогічні пункти щеплень відкрили в ТРЦ у Львові, Херсоні та в Одесі.

Фото: Фейсбук