Участь у проекті візьмуть 30 відомих українців.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Київзеленбуду.

Учора, 25 серпні, у парку на Троєщині стартувала перша масштабна всеукраїнська реконструкція арт-каравану «Чумацький шлях». Історичний шлях з’єднає материкову Україну і півострів Крим

«Локація була обрана не випадково. Під час третьої черги будівництва парку на Троєщині було встановлено альтанку у кримськотатарській стилістиці як символ єднання українців та кримських татар. Відтепер у парку також встановлена кам’яний пам’ятний знак про те, що тут у XV – XIX ст. проходив Чумацький шлях», – пишуть у дописі.

У межах проекту з 25 до 31 серпня 30 відомих кримськотатарських і українських діячів культури, журналістів, блогерів, представників міст-учасників ініціативи їхатимуть 1250 км дороги через 4 області України по історичному торговому шляху, яким їздили чумаки в Крим по сіль – від Києва до Криму (КПВВ «Каланчак»).

Організатори кажуть, що це – перша з семи запланованих ініціатив культурно-мистецького проекту «Шлях/Yol», який має на меті нагадати про нерозривність культурного й історичного зв’язків материкової України й півострова Крим.

Фото: фейсбук