Правоохоронці відкрили чотири кримінальних провадження та склали два адміністративних протоколи.

Про це повідомляє поліція Києва.

Переважна більшість зафіксованих повідомлень стосується проведення незаконної агітації – 117 фактів, 6 фактів фотографування бюлетенів тощо.

Разом з тим, поліція уже зафіксувала два факти підкупу виборців у Святошинському та Деснянському районах столиці та відкрила кримінальні провадження. Ще два кримінальних провадження розслідуються за ст. 356 (Самоправство) ККУ.

Окрім цього за вчинення дрібного хуліганства біля однієї з виборчих дільниць в Оболонському районі на правопорушницю складено адміністративний протокол за ст. 173 КУпАП, а в Дніпровському районі на жінку-виборця складено адмінматеріали за порушення вимог ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.

Як зазначив очільник столичної поліції Андрій Крищенко, загалом виборчий процес проходить спокійно та без грубих порушень.

У Святошинському районі поліцейські встановили факт організованого підвозу громадян із Житомирської області до виборчих дільниць. За цим фактом слідчі уже відкрили кримінальне провадження. “Ми встановили організатора такої організованої поїздки 132-х громадян до Києва та у рамках досудового розслідування встановлюємо мету”, – говорить Крищенко.

Нагадаємо, у Києві поліцейські охороняють усі виборчі дільниці та у посиленому режимі патрулюють вулиці столиці з метою недопущення правопорушень та конфліктних ситуацій.

Фото: телеканал Київ