Водія, що розвернувся через три смуги руху, вдалось розшукати дякуючи камерам відеоспостереження.

Про це повідомляє у Facebook перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Кричуще порушення правил дорожнього руху сталося 22 липня біля з’їзду з мосту Патона. Білошицький пише, що такій нахабності здивувалися навіть правоохоронці.

Інколи ми бачимо настільки зухвалі правопорушення, що здається, що це відбувається не в реальному житті. Чим керуються такі порушники та які думки направляють їх вчиняти саме так, як ви бачите на цьому відео, особисто я не розумію…Водій перекрив рух на трьох смугах, щоб здійснити розворот. Десятки автомобілів були змушені зупинитись і тільки чудом не сталося ДТП, ніхто не травмувався та не загинув.Кермувальник, звісно і не очікував, що за свій вчинок він понесе відповідальність, але ми його розшукали та склали матеріали за ч. 4 ст. 122 (Створення аварійної обстановки) КУпАП, а також тимчасово вилучили його водійське посвідчення.Протокол розгляне суд в межах передбаченої відповідальності: штрафу в розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн) або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.Будемо слідкувати за розглядом цієї справи в суді.Будьте чемними на дорозі, керуйте відповідально.

Опубліковано Олексієм Білошицьким Неділя, 26 липня 2020 р.

«Водій перекрив рух на трьох смугах, щоб здійснити розворот. Десятки автомобілів були змушені зупинитись і тільки чудом не сталося ДТП, ніхто не травмувався та не загинув», — написав поліцейський і виклав також відео інциденту.

Затримати водія вдалося завдяки даним з камер відеоспостереження. Про те, ким виявився цей чоловік, правоохоронець не повідомив.

Затриманому тепер загрожує штраф у розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів (680 грн) або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Фото: скріншот