Центр розташувався у Міжнародному виставковому центрі і буде працювати лише у вихідні.

У суботу, 29 травня, до Центру на вакцинацію прийшли 560 людей, повідомляє “Суспільне“.

Як розповіла директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург, напередодні медики зателефонували 8 тисячам громадян, які залишили заявки на вакцинацію у додатку “Дія“. Цих 560 людей – це ті, хто погодився прийти саме сьогодні.

Гінзбург додала, що на території комплексу площею приблизно 6 тисяч квадратних метрів працюватиме 20 бригад вакцинації. Одна бригада спроможна вакцинувати щонайменше сто осіб.

Вакцинальний центр починає працювати на вихідних і в залежності від кількості вакцин, від категорії, будуть проведені вакцинації“, – сказала вона.

У Центрі робитимуть щеплення киянам вакциною китайського виробництва CoronaVac. Усі, хто зареєструвався на вакцинацію у додатку “Дія”, мають отримати дзвінок або СМС-повідомлення з вказанням дати та часу проведення процедури.

Саме зараз, після того, як Київ отримав CoronaVac, було запропоновано, окрім співробітників санаторно-курортного комплексу, Держспецзв’язку, паливно-енергетичного комплексу, в тому числі робити щеплення з програми “Дія”. Тобто це чіткі рекомендації Міністерства охорони здоров’я, які ми виконуємо“, – резюмувала директорка профільного Департаменту КМДА.

Центр вакцинації буде працювати лише у вихідні. 29-30 травня щеплюватимуть мешканців трьох районів Києва, у наступні вихідні — інших трьох районів.

Нагадаємо, Київ залишається лідером за кількістю вакцинованих в Україні.