Змагання мало відбутися 4-5 березня 2022 року у парку Муромець у тенісному клубі «Теніс Парк».

Про це повідомила Федерація тенісу України.

Так, українська збірна мала провести у Києві матч плей-оф у першій світовій групі проти команди Барбадосу. Проте, на засіданні Комітету Кубка Девіса ITF було прийнято рішення перенести матч за межі України після ознайомлення з доповіддю незалежних радників з питань безпеки та контролю ризиків.

Там було зазначено, що Україна наразі перебуває в статусі найбільшої небезпеки (Full Evacuation – в англійському оригіналі). Також Комітет звернув увагу на те, що багато держав категорично закликають своїх громадян залишити межі України якомога скоріше.

Саме тому, до понеділка, 21 лютого, ФТУ має запропонувати ITF варіанти з проведенням матчу за нейтральній території задля збереження «домашнього» статусу. У разі ненадходження таких пропозиції Міжнародна федерація тенісу сама визначиться з країною проведення, адже Барбадос не готовий у такі стислі терміни провести матч на своїй території.

Нагадаємо, «Кубок Девіса» — найбільші міжнародні командні змагання в чоловічому тенісі, що проводяться щорічно міжнародною федерацією тенісу. 32 рази змагання вигравала команда США, 28 разів Австралія та 10 — Франція.

Українська збірна бере участь у змаганнях із 1993 року. Наразі грає в 1-й групі Зони Європа/Африка, і вже 4 рази грала в плей-оф Світової групи.

Фото: pixabay