Під час аварії пасажир отримав незначні травми, але найбільше постраждав його коштовний ноутбук, вартістю 96 тисяч гривень.

Про цю історію розповів киянин Владислав Блецко на своїй Instagram-сторінці.

Неприємна історія з ними трапилась два місяці тому, однак постраждалий досі не отримав жодної реакції від служби таксі і вирішив надати історії розголосу.

Йдеться про службу перевезень Uklon. Автівка, яка за словами пасажира, їхала на швидкості 80-100 км/год, вилетіла на зустрічну смугу і перевернулася, зупинив її стовп. Водій та пасажир сильно не постраждали – отримали синці та подряпини. Водій ще начебито просив пасажира не викликати поліцію.

Але поліція прибула і, як розповів киянин, патрульні зафіксували на місці, що водій п’яний, і вже не вперше.

У крові виявили 0,95 проміле (це 400гр коньяку, як водій зізнався)… водій спійманий вп’яте за водіння в нетверезому стані, 2 з котрих – під наркотиками”, – зазанчив киянин.

Також під час оформлення ДТП у водія не було при собі водійського повідчення, а в його паспорті – вирвана сторінка із інформацією про місце реєстрацї. І це не завадило його орендувати машину з логотипом “Уклон”.

Після аварії Владислав виявив, що пошкоджено було його телефон, хоч він ще з пребоями працював, що дозволило зателефонувати другові і повідомити про автопригоду. Але ноутбук MacBook Pro вартістю 96000 грн не витримав удару і вже не працює.

Kyiv Media

Киянин зазначає – не надавав історії розголосу, бо нібито спілкувався із відділом якості служби “Уклон” і сподівався на компенсацію матеріальних збитків. Проте цього за два місяці не сталось.

Відділ якості та голова відділу якості “Уклон” усіма методами ігнорували або відтягували час. Тому я напряму зв’язався з власником “Уклону”, втім він відмовився компенсувати будь-які матеріальні збитки, затягуючи час та ігноруючи подальші повідомлення“, – написав киянин.

Зазначив, що після того, як він почав надавати публічності цій історії, сервіс “Уклон” начебто почав писати всім, що тримає контакт із потерпілим. Натомість пасажир каже, що це брехня. Так само неправда і те, що пасажир начебто відмовився від страхової компенсації.

Kyiv Media

Kyiv Media

Врешті в службі начебто заявили, що вони є лише диспетчерами і з’єднують пасажира із водієм і що відповідальність за аварію та її наслідки несе винятково водій.

Компанія Uklon — це онлайн-сервіс (платформа), яка з’єднує Драйверів та Райдерів, й Драйвери не мають з нами трудових відносин. Тому, усі порушення під час поїздки та іх наслідки є відповідальністю самого водія. Який вже написав офіційну розписку на компенсацію збитків по аварії. Подальші з’ясування ситуації мають бути на боці поліції. Зі свого боку готові надавати усі дані та підтримку для поліції, щодо вирішення цієї справи“, – зазначили в компанії після питання щодо ситуації із цим водієм.

Допомогти отримати відшкодування збитків Владу намагалися патрульні – вони ще на місці аварії порадили попросити розписку у водія про те, що він відшкодує йому ці збитки. І розписку таки склали. Водій обіцяв усе повернути. Але вже за три дні перестав відповідати на дзвінки. Влад каже, що наразі цей водій начебто перебуває в Росії.

Влад уже написав заяву в поліцію, аби того водія хоч знайшли.

Тим часом речник Асоціації перевізників Олександр Дяченко зазначив у коментарі “Фактам”, такі онлайн-сервіси не відповідальні за все, що трапиться в дорозі – це зазначено в користувацькій угоді. Її треба читати, коли завантажуєте застосунок у смартфон.

Почитайте, які послуги надає вам служба, за що вона відповідає чи не відповідає, за шо відповідає водій. Більшість онлайн-платформ відверто і прямо пишуть, що ми не перевізники – ми онлайн-платформи. Ми надаємо інформацію і зв’язуємо вас із водієм. І відповідальність за поїздку несе водій”, – сказав Олександр Дяченко.

Редакція Київ Media намагається отримати коментар від служби перевезень “Уклон”.

Фото: скрішот, інстаграм