Київрада прийняла рішення щодо будівництва сучасного медичного закладу з залученням інвесторів на місці занедбаної поліклініки на бульварі Ігоря Шамо, 15-А.

Про це повідомляється на сайті Київради.

Йдеться про будівництво нового медичного центру з обов’язковою первинною ланкою.

Наразі на цьому місці знаходиться занедбана поліклініка, яку не ремонтували з 1965 року. Будівля не функціонує, відключені інженерні мережі, тепло-, водо- та електропостачання. Вона належить до комунальної власності та закріплена за «Консультативно-діагностичним центром Дніпровського району Києва».

За висновком фахівців, приміщення поліклініки зношене на 64%. Об’єкт перебуває в аварійному стані та непридатний для використання. Саме тому місто планує знести цю будівлю, а на її місці побудувати сучасний 4-поверховий медичний заклад, оснащений новітньою медичною технікою», – розповів депутат Київради Андрій Странніков.

Депутат додав, що до реалізації цього проекту місто залучатиме інвесторів. Провести відповідний конкурс та всі підготовчі процедури має Київське інвестиційне агентство.

Він наголосив, що реалізація цього інвестиційного проєкту спрямована на розширення мережі лікарень Києва і надання киянам якісних медичних послуг із застосуванням новітніх технологій у галузі медицини. Також завдяки проєкту будуть створені нові робочі місця, а бюджет міста поповниться коштами від інвестиційних договорів.

Рішення підтримали 64 депутати.