Тактильна плитка – це не дизайнерське рішення, а елемент доступності міської інфраструктури для осіб з порушеннями зору.

Про це повідомила Київська міська рада.

У повідомленні зазначили, що устолиці шляхи розміщення тактильної плитки будуть звільнені від сторонніх об’єктів, оскільки це несе загрозу здоров’ю та життю особам з порушеннями зору.

«Деякі представники вуличної роздрібної торгівлі, а також ресторанного бізнесу встановлюють свої навіси, вуличні меблі, а також інші елементи на шляху розміщення тактильної плитки. Це є загрозою для здоров’я, а іноді для життя людей з порушеннями зору. З метою притягнення до відповідальності недобросовісних суб’єктів господарювання, а також усунення з тактильної плитки різних елементів благоустрою було направлено звернення до Департаменту міського благоустрою КМДА. Фахівці розпочали інспектування міських територій щодо виявлення вищевказаних порушень», – наголосили у Київраді.

І додали, що наразі перевірка триває, мешканці, які побачили подібного роду порушення можуть звернутись до районних в місті Києві державних адміністрацій, Департаменту міського благоустрою КМДА, а також зателефонувати на гарячу лінії Київської міської державної адміністрації за номером 15-51.

Фото: Фейсбук