Місцеві мешканки звернулися до поліції.

В одному з районів Києва пес, якого господар вигулював без намордника, загриз кішку. Місцеві мешканці тепер бояться, щоб пес не загриз їх, повідомляє «ТСН».

Про кішку журналістам розповіла Валентина, яка вдома має 12 власних котів і підгодовує безпритульних тварин. Матильда була однією з них. За словами жінки, вона (кішка) була «місцевою зіркою». Жила під сходами магазину. Продавці магазину намагалися вирвати тварину з пащі пса, але марно — та померла в клініці.

Власник собаки, Роман, живе в будинку навпроти. Його стафорширдський тер’єр ще щеня — йому півтора року, але це вже 18 кілограмів ваги.

«Це одвічний конфлікт — собаки і коти. Я знаю цього кота. Але вийшло все дуже випадково. Він (кіт — ред.) вискочив у нього перед мордою, і він схопив йогону подивіться, добрійша собака, ну», — розповідає чоловік, хоча і не приховує — пес був без намордника.

Валентина, яка опікувалася загиблою кішкою — написала заяву до поліції. Каже, за кілька днів справу там так і не порушили. Наразі має намір звернутися до прокуратури.

І Валентина, і автор сюжету, припускають, що тепер пес може напасти на людину. В чому логіка — не пояснюють.

Кінолог, якого опитали журналісти, розповів, що у таких випадках зазвичай винні господарі собак, а не тварини. Юрист, якого опитали журналісти, розповів, що такі справи в Україні рідко доходять до судів.

Фото: скріншоти