Загалом цьогоріч переможцями конкурсу співфінансування стали 91 ОСББ та ЖБК.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Дмитро Науменко, директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Києва.

Дмитро Науменко в дописі розповів, що 25 ОСББ та ЖБК додатково отримали можливість реалізувати цього року у своїх будинках енергоефективні проекти в межах конкурсної програми співфінансування «70/30». Щодо цього сьогодні, 8 червня, Конкурсна комісія ухвалила відповідне рішення.

«Така можливість виникла у зв’язку з тим, що Київрада ухвалила рішення про виділення з бюджету міста Києва на поточний рік додаткових коштів на реалізацію цієї важливої програми у сумі 55 млн грн + більше 1,5 млн грн. – економія бюджетних коштів у зв’язку з відмовою від участі у співфінансуванні раніше визначених переможців», – пояснив директор Департаменту.

Перелік ОСББ та ЖБК, які додатково стали переможцями конкурсу, – тут.

Водночас цей перелік мають затвердити розпорядженням КМДА та оприлюднити на офіційному порталі Києва та в газеті Київради «Хрещатик».

Відтак, загалом переможцями цьогорічного конкурсу стали 91 ОСББ та ЖБК. Зокрема на реалізацію їх енергоефективних проектів місто спрямує 155 мільйонів гривень, а близько 90 мільйонів гривень – розмір внесків співвласників.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про два будинки Києва, які отримали фінансову допомогу від держави на оновлення житла за програмою «70/30».

Фото: фейсбук