Жертв та постраждалих внаслідок пожеж немає.

Так, у Святошинському районі столиці пожежники ліквідували пожежу у новозбудованому ЖК “Нивки-Парк” на пр-ті Перемоги, 67-А. Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у м.Києві. 

За даними рятувальників, у 16-поверховому житловому будинку сталося загоряння електрощитових з 5-го по 16-й поверхи.

Пожежу було локалізовано 0 11:59, а о 12:07 – ліквідовано. З верхніх поверхів, а також з ліфта евакуйовано 31 людину, з них 1 дитину. Проводилися перевірка квартир на наявність в них людей.

Kyiv Media

На місці пожежі працювало 11 одиниць техніки та 35 чоловік особового складу. Жертв та постраждалих у пожежі немає.

Крім того, пожежники ліквідовували загорання у виробничій будівлі на вул. Бориспільській, 7, що у Дарницькому районі столиці. Про це написали  у Головному управлінні ДСНС України у м.Києві. 

По прибуттю на місце події, бійці встановили, що на 2-му поверсі 3-поверхової виробничої будівлі горять особисті речі та меблі.

О 11:35 вогнеборці ліквідували пожежу на площі 30 кв. м. На місці було задіяно 5 одиниць техніки, а також 20 чоловік особового складу. Жертв та постраждалих у цій події немає.

Також, 22 листопада рядувальники ДСНС ліквідували пожежу у квартирі в Оболонському районі на вул. Маршала Тимошенка, 1. Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у м.Києві. 

На місці виклику було встановлено, що загоряння сталося в одній із квартир на 4 поверсі 9-поверхового житлового будинку, на площі близько 18 кв. м. На момент виникнення пожежі власниця квартири перебувала вдома. Відчувши запах горілого вона негайно ж викликала рятувальників та покинула помешкання.

Kyiv Media

О 10:10 пожежу було локалізовано та о 10:15 – ліквідовано. На місці події працювало 4 одиниці техніки та 16 чоловік особового складу. Жертв та постраждалих немає.

Причини та обставини усіх трьох пожеж будуть встановлювати правоохоронці.

Фото: Фейсбук