Зокрема, розслідується 101 кримінальне провадження у зв’язку із збройною агресією рф за статтею 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та статтею 438 (порушення законів та звичаїв війни) КК України.

Про це розповівкерівник Київської міської прокуратури Олег Кіпер в інтерв’ю УНН.

За його словами, внаслідок ворожих обстрілів у столиці загинули 89 мирних жителів, у тому числі 5 дітей, 398 – отримали поранення, з них 20 дітей. Ракетними нападами завдано значних руйнувань цивільній інфраструктурі столиці.

«Враховуючи нові умови на період воєнного стану законодавець дав нам можливість частково виконувати функції суду. Наприклад, щодо обрання та продовження строків запобіжних заходів, досудового розслідування, тощо. За цей період мною, заступниками та керівниками окружних прокуратур прийнято 348 рішень, які у мирний час приймали би слідчі судді», – розказав прокурор.

Він зауважив, що усі випадки обстрілів російською армією мирних жителів та цивільних об’єктів ретельно фіксуються прокурорами разом зі слідчими та експертами. Зокрема, наразі розслідується 101 кримінальне провадження у зв’язку із збройною агресією рф за статтею 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та статтею 438 (порушення законів та звичаїв війни) КК України.

Фото: Фейсбук