«Київзеленбуд» розробив проєкт землеустрою, а його архітектори створили концепцію нового скверу на вулиці Калнишевського.

Про це повідомили у КО “Київзеленбуд”.

У повідомленні зазначили, що наразі вже готові ескізи до проекту нової зеленої локації. Раніше кияни зуміли відстояти цю ділянку столичної землі у забудовника.

«Обіцяли — виконуємо. Ворог не може зруйнувати наше прагнення жити в комфортних містах. Ще до війни ми разом з депутатом Київради Богданом Чорнієм почали працювати над створення скверу на Калнишевського», — говорять у Київзеленбуді.

Зараз вже є ескізи концепції майбутнього скверу. Проте це не остаточний варіант — будуть вноситися корективи та пропозиції від громади.

«Тож якщо знаєте, чого тут ще бракує чи що було б цікавим саме у цьому сквері, повідомляйте на сторінці Київзеленбуду у соціальних мережах», — уточнили у Київзеленбуді.

За новим проєктом, у сквері заплановані прогулянкові та бігові доріжки, зона розваг для малюків, центр скверу позначений клумбою з зоною відпочинку, є місця для усамітнення у вигляді альтанок, галявини та клумби.

Фото: Фейсбук