У Києві проведуть перевірку всіх дренажних та зливостічних систем з метою виявлення причин виникнення підтоплень територій, доріг та об'єктів під час атмосферних опадів.

Таке рішення прийняли сьогодні, 07 жовтня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 89 депутатів.

За словами депутатки Київської міської ради, першої заступниці голови постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Ірини Никорак, рішення передбачає перевірку, здійснення поточного ремонту та очистку споруд дорожного водовідведення з метою  напрацювання єдиного функціонального підходу щодо управління об’єктами житлово-комунального господарства, забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації.

«Задля того, щоб мінімізувати ризик затоплення доріг, підземних переходів та прибудинкових територій у Києві треба розробити комплексний план дій з поетапними кроками та строками. Саме тому виконавчий орган спільно з районними адміністраціями міста Києва, підприємствами комунальної форми власності повинні до 01 квітня 2022 року подати на затвердження Київської міської ради таку дорожну карту», – зазначила Ірина Никорак.

Депутатка додала про необхідність зобов’язання щорічно оприлюднювати на офіційних веб-сайтах плани робіт, та щоквартально надавати до профільної комісії з питань ЖКГ інформацію про необхідність відновлення, здійснення реконструкції та/або капітального ремонту споруд дорожного водовідведення у місті Києві.

Фото: Фейсбук