Набрати воду можна буде з 7 травня.

Про це повідомили у СВКП “Київводфонд”.

У повідомленні зазначили, що від сьогодні триватимуть санітарно-профілактичні роботи на бюветних комплексах за адресами:

  • вул. Лук’янівська, 13
  • вул. Зоологічна, 12/15
  • вул. Тичини, 28-Б
  • бульв. Я. Гашека, 8

Під час проведення робіт киян закликають не користуватися бюветами. Набрати воду знову можна буде з 7 травня.

Як повідомили у КМДА, у квітні працівники спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» відремонтували 72 бюветних комплекси і провели санітарно-профілактичну роботу ще на 18 бюветах.

«Доступ до якісної та безоплатної питної води є критично важливим, особливо у період воєнного стану. Тому ми щоденно контролюємо стан бюветів і слідкуємо за надходженням заявок про їхню несправність від мешканців. У середньому термін відновлення роботи бюветного комплексу становить 1-2 доби. Бригади «Київводфонду» продовжують проводити ремонтні роботи та технічне обслуговування, щоб забезпечити доступ до питної води, якість якої контролюється постійно. Інформацію для споживачів оприлюднюють на інформаційних таблицях кожного бювету і на сайті водогосподарського підприємства», – зазначив Петро Пантелеєв.

Він також зауважив, що підприємство наприкінці минулого року запровадило механізм дистанційного спостереження, управління та контролю роботи бюветів за допомогою GSM-модулів. Ця охоронна GSM система забезпечує дистанційне управління роботою бюветів (наприклад, з телефону), і фахівці бачать стан роботи бювету, наявність електроживлення, ступінь затоплення насосної камери, стан охоронної системи. У разі аварійної ситуації на бюветному комплексі можливо дистанційно призупинити роботу насосного обладнання та запобігти витоку неконтрольованої кількості питної води.

Фото: Фейсбук