Комунальники виявлять зношені ділянки мережі для подальшого ремонту.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Київтеплоенерго.

У дописі зазначили, що сьогодні, 5 липня, розпочалися гідравлічні випробування мережі зони теплопостачання ТЕЦ-5, зокрема на ділянці під мостом Патона.

Перевірка дозволить виявити слабці місці трубопроводу, відремонтувати ділянки з пошкодженнями й підготувати тепомережу до навантажень під час оппалювального сезону.

Цікаво, що тепломережа під мостом Патона забезпечує теплопостачанням близько 200 житлових будинків на Русанівці і Березняках.

Загалом етап випробувань, що стартував сьогодні, охопить магістралі зони теплопостачання ТЕЦ-5 і районної котельні «Нивки». Сумарно вони обслуговують 920 житлових будинків, 31 лікарню, 98 навчальних закладів і 490 відомств.

Де під час випробувань тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання можна дізнатися на сайті КП «Київтеплоенерго». Водночас дані щодо відновлення подачі гарячої води можна побачити на оголошеннях на будинках, на сайті диспетчерської з питань ЖКГ або за номерами телефону: 15-57 або (044) 500-1557 (з мобільного).

У Київтеплоеренго нагадали, що гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону. Це визначено відповідними Правилами з підготовки теплових господарств до опалювального періоду.

У Києві гідравлічні випробування відбуваються поетапно в кожній зоні теплоджерел (котелень, станцій теплопостачання, теплоелектроцентралей) згідно із затвердженим графіком.

Наразі випробування провели для майже 70% споживачів Києва, із них – понад 5600 житлових будинків.

Загалом система теплових мереж у Києві — це понад 2700 км. За 2019-2020 роки Київтеплоенерго провело повну реконструкцію 270 км мереж.

Фото: фейсбук