Зокрема, прибрали на вулиці Малій Житомирській та Симона Петлюри.

Про це повідомили у КМДА.

Kyiv Media

У КМДА зазначили, що до початку сезону активних снігопадів у столиці провели інспекцію тротуарів щодо можливості проїзду спецтехніки. Літні майданчики біля закладів харчування, що заважають руху снігоприбиральних механізмів, демонтують фахівці КП «Київблагоустрій».

«Розуміючи, що бізнесу необхідна підтримка під час карантину, цьогоріч облаштування літнього майданчика коштувало символічну одну гривню. Втім договори пайової участі, що дозволяють розміщення, завершились ще 31 жовтня. У власників було два додаткових тижні, аби самостійно прибрати «літники». Конструкції, які залишились на вулицях, потрапляють у доручення на демонтаж», –  зазначив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Kyiv Media

Він додав, що літні тераси також звужують тротуар та заважають його розчищенню на випадок снігу. Цього року в Києві законно працювали близько 750 відкритих майданчиків, що уклали з містом договори пайової участі на утримання об’єктів благоустрою.

Наразі фахівці КП «Київблагоустрій» вже демонтували два літні майданчики: біля ресторану на Малій Житомирській площею 22,5 кв. м, та біля кав’ярні на Симона Петлюри площею понад 20 кв. м.

Kyiv Media

Директор Департаменту міського благоустрою наголосови на тому, щоб власники якнайшвидше прибрати конструкції, термін розміщення яких завершився. Інакше їх доведеться забирати на штрафмайданчик для тимчасового зберігання.

Фото: КМДА