Двох хлопчиків 2-х та 5-ти років винесли з пожежі на Троєщині 9-го квітня. Сьогодні діти в реанімації.

Про це повідомляє телеканалКиїв” у рубриці “Київ на твоєму боці”.

Маленьких Даню та Едика буквально витягли з того світу! Двох хлопчиків 2-х та 5-ти років, яких винесли з пожежі на Троєщині, 9-го квітня – рятувальники “відкачували” майже півгодини до приїзду медиків. Малюків госпіталізували в ОХМАТДИТ. Як почувають Даня та Едік через 10 днів після страшної події – довідався телеканал “Київ”.

Ковтаючи сльози, батько хлопчиків Андрій Висоцький розповідає про свою надію – синів Даню та Едика:

Старший Даня – постійно розмовляє і розпитує про все нове, що бачить в квартирі. Він запитує “А що це?”. “А цим можна гратися?”. Він запитує, а дружина намається зажди пояснити – чи це можна, чи не можна“, – каже батько.

Чоловік точно знає, що його діти – найкращі в світі. Молодшому Едику 10-того травня виповниться 2 рочки, а старшому Дані восени – шість. Андрій та його дружина вважали себе найщасливішою родиною на землі. Проте родинне щастя обірвалося в одну мить – коли в квартирі спалахнуло полум’я. Андрій того дня був на роботі.

Сама пожежа виникла в місці де знаходилася тюль і пожежа почала розповсюджуватися по всій кімнаті. Площа пожежі була приблизно 15 квадратних метрів. І тільки-но ми дізналися, що в квартирі є діти – одразу наші бійці почали шукати дітей в цій квартирі“, – розказав пресофіцер ДСНС в Києві Олександр Макущенко.

За його словами, роботу рятувальників ускладнило те, що перелякані діти заховалися під ліжко, і вогнеборці довго в чаду та диму їх шукали. Телеканалу “Київ” показали оперативне відео із тієї пожежі. На кадрах видно, що діти вже були непритомні, коли їх знайшли.

Коли непритомних малят винесли на вулицю, їх довелося буквально “витягувати” з того світу. Зараз обидва перебувають в лікарні. Старшого Даню вже незабаром з реанімаці переведуть у звичайну палату. А дворічний Едик, на жаль, в критичному стані.

Шанс є завжди і лікарі роблять все можливе, щоби врятувати мого сина. І я вірю в те, що у мене все вийде. І мій син – він не здасця, він видереться, він сильний! Він Висоцький! І не важливо, що він маленький“, – говорить крізь сльози Андрій Висоцький.

Андрій хоче, щоб коли дружина з синами повернулися, то все в квартирі було відновлено. Але грошей не вистачає, дороге лікування, ліки, ремонт виснажили чоловіка. Тож телеканал “Київ” просить усіх небайдужих допомогти родині:

Номер картки 5355 5712 8205 5698. Отримувач платежу – Висоцький Андрій Іванович.

Фото: скріншот