Прийом заяв продовжать після закінчення локдауну.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У Києві призупинили прийом дітей до садочків. Олена Фіданян, директорка Департаменту освіти й науки КМДА, у програмі «Київ. Вголос» на «Радіо Київ – 98 FM» розповіла, що процес прийому дітей до ДНЗ відновлять після заверщення локдауну.

За словами Олени Фіданян, прийом документів до дитячих садків призупинили, оскільки батьки мають прийти до закладу та підтвердити своє бажання віддати дитину заявою, написаною власноруч. Через карантинні обмеження зробити це зараз неможливо.

Водночас у Департаменті освіти і науки просять батьків не хвилюватися, адже про відновлення прийому дітей повідомлять за тиждень – інформація з’явиться на сайті Департаменту.

До слова, цьогоріч у столичних дитсадках очікують прийняти 20 тисяч дітей. А за парти мають сісти 30 тисяч першачків.

«Прийом буде розпочатий після того, як локдаун завершиться, коли батьки зможуть фізично прийти і подати документи. Як буде відбуватися прийом: до дошкільних закладів батьки отримають у свій персональний кабінет електронне запрошення, що їхня дитина є першою, наприклад, у черзі, що їхню дитину запрошують саме в цей садочок. У кожного з батьків є 10 днів подумати, чи їх влаштовує цей садочок, бо часто й густо батьки обирають 5 і більше садків», – наголосила Олена Фіданян.

Нагадаємо, раніше ми писали, що через локдаун у Києві призупинили набір першокласників.

Фото: pixabay