Для приєднання приватного медзакладу до надавачів послуг з вакцинації необхідно звертатися в КМДА.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Загалом в Україні вже 91 приватний медзаклад та медики, зареєстровані як фізичні особи-підприємці, сформували пункти щеплень або мобільні бригади з імунізації від COVID-19 та вже вакцинують громадян.

Аби отримати дозвіл на проведення вакцинації проти COVID-19 приватним закладам та медикам-ФОПам необхідно у довільній формі звернутись до підрозділу з охорони здоров’я обласних чи Київської міської державних адміністрацій з проханням внести їх до переліку надавачів медпослуг, залучених до вакцинації від коронавірусної хвороби.

Необхідно вказати в заявці осіб, відповідальних за запис, облік залишків вакцин, актуальні телефони реєстратур.

Підрозділ з охорони здоров’я ОДА або КМДА розгляне запит та, якщо надавач відповідає всім вимогам для проведення вакцинації від COVID-19, попросить Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) включити його до переліку надавачів медпослуг, залучених до вакцинації від COVID-19.

У разі позитивного рішення надавач медпослуг має укласти договір з Національною службою здоров’я України, яка платитиме за проведені щеплення. Гроші для цього передбачені у Програмі медичних гарантій на 2021 рік окремим пакетом вакцинації від COVID-19.

Станом на 5 липня 2021 року в Україні передбачено 3168 пунктів щеплень пунктів щеплень та 1083 мобільних бригад з імунізації.

Нагадаємо, в Україні зареєстрували однодозову вакцину проти коронавірусу від Johnson & Johnson. Першу партію препарату доправили в Україну ще кілька місяців тому. Ним щепили працівників приватної компанії.

Фото: КМДА