IBUILD – це головна будівельна премія України, що відзначає кращих представників будівельної галузі та нерухомості, кращі будівельні та девелоперські компанії, кращі об’єкти та проєкти поточного року.

Бути лауреатом премії IBUILD – означає підтвердити досягнення та отримати визнання професійним здобуткам на найвищому рівні!

Номінанти представлені у трьох номінаціях:

КРАЩИЙ СЕРЕД РІВНИХ. Персональна премія

ВИМІР УСПІХУ. Корпоративна премія

ВІДКРИТТЯ РОКУ. Премія блискавичних досягнень

Наразі, відкрите online голосування в номінації ВИБІР СПОЖИВАЧА. Список номінантів формувався організаторами за результатами рейтингів на ринку. Оберіть свого кращого серед кращих до 7 грудня включно на сайті премії.

А вже 8 грудня у готелі Intercontinental Kiev відбудеться святкова ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ІХ Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2021, в ході якої будуть оголошені переможці. Якщо ви хочете побачити на власні очі феєричне свято та потрапити на гала-вечерю у колі найкращих – бронюйте запрошення!

Організатор: Конфедерація будівельників України

Офіційні партнери: Житловий комплекс LION HILLS, Generator, Бelkin.

Інформаційний партнер: Address Group.

Медіапартнери: телеканал “Київ”, ProfBuild, Build Portal, Property Times, Commercial Property, The Page, БУДІВЕЛЬНИЙ ЖУРНАЛ, me3.com.ua, Час Перших, Гетьман, Загородная недвижимость, СтройОбзор, Zagorodna.com.