Захід організовує благодійний фонд «Трушна Перемога» у колі мистецької спільноти, підприємців та свідомих громадян, аби зібрати кошти на мобільну стоматологію для ЗСУ.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Так, на благодійному Smile Wanted Fest фундація збиратиме кошти на мобільну стоматологію для ЗСУ, переселенців і мешканців областей, що найбільше постраждали від війни.

Аби забезпечити своєчасну і професійну стоматологічну допомогу українцям, фонд «Трушна Перемога» об’єднався з організацією «Християнська Служба Порятунку». Разом вони запустили гуманітарний проєкт «Благодійна мобільна стоматологія» та хочуть обладнати й запустити три пересувні стоматології: це обладнані необхідним стоматологічним устаткуванням автомобілі, у яких можна надавати лікарські послуги громадянам.

Київ Media

Зібрати 2 млрд гривень на першу таку автівку — головна мета благодійного фестивалю Smile Wanted Fest.

Благодійники вже встигли долучитися до стоматологічної допомоги українським воїнам: на території однієї з військових частин вони розташували лікарський пункт, де приймає професійний зубний лікар. Однак допомоги потребують ще понад чотири тисячі наших воїнів та сотні жителів постраждалих від війни регіонів. Саме спеціалізована автівка зможе якнайшвидше приймати пацієнтів та миттєво евакуювати людей під час загрози ракетних або артобстрілів.

Фото: Відкриті джерела