Усі охочі можуть записатися на вакцинацію онлайн.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Київського міського центру допомоги учасникам АТО.

У Києві продовжують вакцинувати учасників АТО/ООС, які проживають у столиці. Наказом МОЗ цих людей було віднесено до категорії громадських діячів, які можуть отримати щеплення надлишковими дозами вакцини AstraZeneca.

«23 квітня 2021 року Україна отримала 367 200 доз вакцини AstraZeneca-SkBio, яка вироблена SK Bioscience у Південній Кореї. В Україні її зареєстрували 20 квітня 2021 року. Раніше Україна отримала 500 тис. доз вакцини Covishield виробництва індійського Інституту сироватки крові. Дозвіл на її використання також дали Велика Британія, Європейський Союз та Індія. В Україні вакцину зареєстрували 22 лютого 2021 року. Обидва препарати, AstraZeneca/Covishield та AstraZeneca-SKBio, схвалені для екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ)», – зазначили в МОЗ України.

Водночас наказом №443 у МОЗ внесли зміни до Дорожньої карти з впровадження вакцини.

Важливо, що вакцина постачається в 10-дозних флаконах і зберігається відкритою лише 6 годин. Не використані дози із початого флакону терміново пропонують громадським діячам, до яких тепер належать учасники бойових дій АТО/ООС. Учасники бойових дій зможуть вакцинуватися від COVID-19 поза чергою у разі наявності невикористаних доз вакцини.

Щоб записатися на вакцинацію для учасників бойових дій, які проживають у столиці, необхідно:
  • мати договір з сімейним лікарем;
  • залишити заяву на вакцинацію в анкеті за посиланням;
  • чекати на дзвінок від фахівця Центру допомоги учасникам АТО/ООС, який повідомить про наявність доз вакцини;
  • бути мобільним і готовим швидко приїхати на вакцинацію (локації в різних районах Києва).

Нагадаємо, у Києві протягом минулої доби проти COVID-19 вакцинувалися 1876 людей. Водночас у столиці вже почали щеплювати киян віком від 65 років.

До слова, з нагоди Великодня Київрада відправила в зону проведення ООС понад 600 освячених пасок.

Фото: фейсбук