Мова йде про суміжні будівлі на вулиці Рейтарській, 14.

У центрі Києва хочуть відреставрувати дві історичні будівлі. Там планують облаштувати новий бізнес-простір. Автори презентували свй проєкт та запросили киян до його обговорення. Про це йшлося в сюжеті програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

Kyiv Media

Автори проєкту 16 листопада презентували план реконструкції суміжних історичних будівель. Одна з них збудована у 1900-ті роки, інша у 1950-ті. Будівлі планують відновлювати посилаючись на архівні фото та оригінальну ідентичність.

Крім того, у фасаді будівлі хочуть прописати український код. Там будуть створені українські орнаменти у дизайні.

Kyiv Media

Історично, ці будівлі були медзакладами. Проте після реконструкції тут створять новий бізнес-простір. Наразі автори проєкту планують підписати меморандум з громадою киян про відповідальне ставлення до реконструкції.

“Меморандум у нас коротко про те, що ми зі свого боку як інвестор, так само як і працівники громади хочемо щоб тут був зелений парк. У громади були застереження, чи не виникне тут паркан, і ми готові прописати у меморандумі, що паркану не буде. Ми теж хочемо, щоб це була така собі еко-система”, – пояснила Оксана гуляєва, керівниця проєкту.

Kyiv Media

Нині частину робіт вже почали, а надалі планують розпочати вже капітальний ремонт. Та вже наступної осені планують презентувати новенький бізнес-простір.

 

Фото: Київ ТБ