Мінський автозавод постарався зробити електробус максимально довговічним.

Про це повідомляє інформаційно-аналітична група AUTO-Consulting.

Автобус курсував центром міста з надписом “випробування”.

Електробус МАЗ-303Е, який відкриває нову лінійку транспорту з нульовими викидами. Він виконаний на базі новітньої моделі, обладнаний новітнім німецьким електродвигуном ZF CeTrax потужністю 300 кВт і з низьким споживанням електрики.

Габарити електробуса адаптували під міське середовище. Довжина – 12,43 м, ширина – 2,55 м, а висота – 3,3 м. У салоні з комфортом розміщуються 72 пасажири, з них 30 – на сидіннях.

Електробус має 100% низьку підлогу, висота входу всього 320 мм від землі, а один з входів обладнаний відкидним пандусом для в’їзду колясок. Всі місця оснащення USB-роз’ємами для підзарядки смартфонів.

Всалоні світло і комфортно, завдяки наявності кондиціонера і опалювачів. Важливий момент, що вони теж електричні.

Каркас виготовлений з нержавіючих труб, а зовнішнє облицювання – алюміній і пластик. Всього в електробусі 18 батарей: 12 на даху і ще 6 – в моторній шахті, в спеціальному відсіку.

Вже сьогодні мінський електробус МАЗ-303Е відправиться працювати на звичайному київському маршруті. Його будуть тестувати, фіксувати показники, визначати реальний пробіг в умовах морозної зими і роботу опалювачів.

КиївMedia відправив запит в “Київпастранс” для з’ясування деталей.

Фото: AUTO-Consulting