Автобус зокрема оснащений спеціальними місцями для візочків та кнопками сповіщення про зупинку.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У столиці презентували зразок маршрутки, яку зібрали згідно з усіма вимогами.

Зокрема в транспорті передбачені місця для людей із інвалідністю чи мам із візочками. До того ж ці місця обладнанні спеціальними ремінями безпеки.

Окрім цього, біля задніх дверей є пандус і кнопка виклику водія, адже саме він має розкласти пандус.

До слова, у новому автобусі є й кнопки сповіщення про зупинку, тож пасажирам не доведеться більше кричати водієві. Цих кнопок, до слова, має бути не менше 5 на одне авто.

Важливо, що в транпорті заборонена музика, однак в автобусі працюватиме озвучення зупинок. Їх мають оголошувати через інформатор. А також – на спеціальних табло. До того ж зупинки звучатимуть двома мовами – українською і англійською.

Серед нових заборон – штори на вікнах, вимпели та плакати.

У салоні – позаду кабінки водія, можна знайти інформацію про нього – із його прізвищем, ім’ям і навіть фото. Цікаво, що всі водії мають носити однакову форму.

Нові маршрутки в столиці мають з’явитись уже згодом.

Віталій Селик, радник заступника голови КМДА, наголосив, що для міської влади важливо, щоб маршрутки були якісні, комфортні та зручні для користувачів. Відтак, перевізники повинні будуть переобладнати свої автобуси або ж подати новий транспорт, згідно з усіма вимогами.

Водночас Віталій Селик зазначив, що з тими перевізниками, які вивозять на маршрути транспорт у неналежному стані, розриватимуть договори.

Також радник заступника голови КМДА наголосив на важливості режиму тиші в автобусах, щоб водій міг краще контролювати ситуацію на дорозі та чути сигнал про зупинку від пасажирів.

Ігор Мойсеєнко, голова Спілки перевізників Києва та Київської області, розповів, що водії вже давно готові розпрощатися зі старими маршрутками.

«Ми завжди ініціювали перед Київською міською владою, що все ж таки потрібно покращувати якість обслуговування, ємність автобусів і регулярно оновлювати рухомий склад. Але ми розуміємо, що це все питання впирається у фінансовий бік. Та вартість проїзду й та фінансова ситуація, яка зараз є на ринку перевезень, не дозволяє перевізникам працювати на тому рухомому складі, на якому вони хочуть. Тому, на жаль, на наших маршрутах ми бачимо старенькі автобуси. А тих автобусів, які ми регулярно купуємо й оновлюємо, недостатньо, щоб забезпечити ними всі маршрути Києва», – повідомив Ігор Мойсеєнко.

Водночас голова Спілки перевізників зазначив, що наразі в столиці розробляється нова траспортна модель, згідно з якої місто має купувати транспортну роботу в перевізників.

«Зараз розробляється нова транспортна модель, пропонуються зміни до законодавства, згідно з якими ми переходимо на європейську модель, коли місто купує транспортну роботу в перевізників», – повідомив Ігор Мойсеєнко.

За словами пана Ігоря, якщо ця модель запрацює, то перевізники зможуть за короткий термін оновити весь руховий склад автобусів й випускати на лінії такий транспорт, який хоче бачити міська влада.

«Якщо ця транспортна модель не запрацює, то без допомоги міської влади ми не зможемо в короткі терміни оновити всі автобуси. На багатьох маршрутах навіть використання тих автобусів, які ми купуємо зараз, є нерентабельним. Тому ми сподіваємося, що зможемо вийти на діалог зі столичною владою й вони також будуть брати участь у цих процесах. Із їхньою допомогою ми зможемо пришвидшити процес оновлення рухомого складу», – пояснив Ігор Мойсеєнко.

Одне з питань, із якими перевізники звертаються до столичної влади – допомога з доступом до дешевих європейських кредитів чи ЄБРР та інших фінансових установ. Окрім цього, у Спілці пропонують встановити регульований тариф, щоб ці всі оновлення «не лягали на плечі простих киян».

Також голова Спілки розповів, що протягом останніх 4 років приватні перевізники придбали близько 400 нових автобусів, які пристосовані для перевезення людей із інвалідністю та обладнані кондиціонерами. На це, за словами Ігоря Мойсеєнка, витратили близько 1 мільярда гривень інвестицій.

Щодо рішення КМДА розривати договори з перевізниками, які працюють на старих автобусах, Ігор Мойсеєнко має певні сумніви.

«На маршруті працюють погані машини, які не задовільняють вимоги міста, не тому, що перевізник не хоче там ставити нові автобуси. Це відбувається тому, що на цьому маршруті нерентабельно ставити нові машини. Коли міська влада почне розривати договори, то я маю сумніви, що прийдуть нові перевізники, які там поставлять новий сучасний транспорт», – наголосив Ігор Мойсеєнко.

Фото: фейсбук