За зразок взяли шведську брошуру, яка є короткою, але при цьому містить практичні поради.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки презентував брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни».

В брошурі подаються короткі поради про те, як облаштувати помешкання, якщо воно потрапило в зону озброєного конфлікту, як підготувати “тривожну валізу”, як треба вдягатися в центрі загрози  та як не стати жертвою дезінформації.

«Ми взяли за зразок шведську брошуру, яка є надзвичайно короткою, але при цьому містить практичні поради. Брошуру легко і швидко прочитати в момент безпосередньої небезпеки. Однією з найбільших її цінностей є поради — як поводити себе в інформаційному полі», — зазначила керівниця Центру страткомунікацій та інформбезпеки Любов Цибульська.

Брошура буде розповсюджуватися і онлайн, і у друкованому вигляді. Всі охочі можуть надрукувати примірники та розмістити її на своїх сайтах. Для цього потрібно написати на адресу Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

З онлайн-версією брошури можна ознайомитися тут.

До слова, інформаційна брошура розроблена та створена спільно з Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних Сил України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, громадськими організаціями.

Нагадаємо, у столиці створили інтерактивну мапу Києва з адресами підземних сховищ.

Фото: facebook