Леоніда Парфьонова, зокрема, звинувачують у невизначеній позиції щодо приналежності Криму.

3 та 4 липня у кінотеатрі «Київська Русь» на Лук’янівці відбувся показ фільму In qvevri veritas російського журналіста Леоніда Парфьонова за участі автора. Проти його приїзду в Україну виступили представники спільноти «Відсіч».

Учасники спільноти запрошували усіх охочих прийти під кінотеатр, щоб розповісти відвідувачам сеансу, що Парфьонов «просуває ідеали руського міра».

«У нас Парфьонов спокійнісінько поширює російські пропагандистські месиджі. Зокрема презентує фільми, що прославляють Російську імперію, як об’єднання братніх народів; називає український і російський народи сіамськи близнюками (…) старанно уникає відповідей на питання про приналежність Криму, фактично віджартовуючись й наганяючи води (…) робить документальні фільми, в яких показує Крим російським» — йдеться у повідомленні.

Активісти стверджують, що «такого роду гастролі представників країни-агресора мали б припинитися ще 7 років тому».

Чи прийшов хтось під кінотеатр поспілкуватися з глядачами фільму, в «Відсічі» не уточнюють.

Леонід Парфьонов — російський журналіст, автор телепроектів «Намєдні» і «Російська імперія». В своїх програмах він вперто каже про «події на Україні» (правильно «в Україні»), уникає прямих відповідей на запитання про приналежність Криму. В одній з програм показав карту Росії з приєднаним Кримом.

Також Парфьонову закидають те, що свої програми він ілюструє відеоматеріалами проросійських українських телеканалів.

Тим часом, в столичному ТРЦ невідомі розмалювали балонами магазин Puma: начебто через співпрацю з Дорном.
Фото: Фейсбук