За незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами передбачена відповідальність у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Про це повідомили у Національній поліції України.

За даними слідства, мешканці Києваналагодили продаж зброї, боєприпасів. Серед «асортименту» – набої різного калібру, гранати, пістолети, автомати. Так, вартість набоїв коливалася від 28 до 40 гривень в залежності від калібру, гранати – 50 доларів США, пістолети – 2000 доларів США, а ось автомати можна було придбати й за 1000 доларів США.

Kyiv Media

Під час першого етапу спецоперації поліцейські задокументували факти продажу зброї. 12 травня провели другий етап спецоперації та затримали учасників угруповання під час збуту зброї у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Крім того, вилучили автомати, гранати, пістолети велику кількість набоїв різного калібру, холодну зброю, гроші.

Досудове розслідування триває. Наразі встановлюються особи, які також можуть бути причетні до протиправної діяльності. За незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами передбачена відповідальність у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Фото: Фейсбук