Інспекція нібито видає морякам посвідчення на основі незаконних документів, отриманих на тимчасово окупованому півострові.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Прокуратури АР Крим та міста Севастополя.

«Сьогодні, 18 травня 2021 року, прокуратура автономії спільно з СУ ГУ СБУ в АР Крим проводять санкціонований обшук в Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків у м. Києві», – зазначили в дописі.

У прокуратурі кажуть, що, за даними слідства, вказана інспекція може бути причетна до видачі морякам кваліфікаційних посвідчень на основі документів про працю на суднах, які здійснюють заходження до закритих Україною портів Кримського півострова для розвантаження та завантаження різного роду вантажів, а також періодично проходять у закритих портах півострова інспекції та перевірки.

Відтак, видача морякам посвідчень нібито здійснюється на основі незаконних документів, отриманих на тимчасово окупованому півострові.

До того ж, за даними прокуратури, вказана організація начебто ухиляється від виконання раніше винесеної судом ухвали про тимчасовий доступ до речей та документів, що перебувають в її віданні.

«Досудове розслідування відбувається в рамках кримінального провадження за ч.ч. 1, 2 ст. 332-1 (порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї), ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 3 ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) КК України», – наголосили в дописі.

Нагадаємо, сьогодні, 18 травня, уранці Служба безпеки України проводила обшуки в будинку, де проживає мер Віталій Кличко.

Фото: фейсбук