Комунальники прибирають будівельне сміття після демонтажу кіосків.

Фото ринку “Юність” після зачистки кияни публікують у соцмережах.

Незаконні кіоски розташовувались на землі «Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги». Із 30 серпня демонтажні бригади КП “Київблагоустрій” розпочали звільнення земель лікарні, зачищаючи МАФи.

Для демонтажу кіосків ринку “Юність” була задіяна важка спецтехніка. Загалом на цій ділянці розташувалось більше сотні тимчасових споруд, які не мали відповідних документів. Усі демонтовані споруди перевезли на майданчики “Київблагоустрою” для тимчасового зберігання безхазяйного майна.

Як зазначив депутат Київської міської ради Владислав Трубіцин, після демонтажів нелегальних тимчасових споруд комунальні служби мають навести порядок на величезній ділянці по вул. Братиславській, в тому числі, вивезти усе будівельне сміття.

Нагадаємо, нещодавно у “Київблагостурої” повідомили про очищення від будівельного сміття п’яти локацій ринку “Юність”.

У 1971 році в Києві відкрили колгоспний ринок, який тоді називався “Лісовий”.  Через сусідство із трамвайною зупинкою “Вулиця Юності” люди стали називати ринок “Юність” і він з часом змінив свою назву. На сьогодні ринок “Юність” – чи не найбільший будівельний ринок столиці. Що буде на місці звільнених від МАФів земель – невідомо.

Тим часом на місці Деміївського ринку будується житловий комплекс. Нещодавно ОАСК зняв містобудівні обмеження по висотності ЖК. При цьому землі ринку не призначені для будівництва.

Фото: Фейсбук