Раніше цьому чоловікові оголосили про підозру у вчиненні замаху на вбивство своєї пацієнтки.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Київської міської прокуратури.

Працівники Київської прокуратури повідомили про підозру 33-річному лікарю-стоматологу у вчиненні ще одного замаху на вбивство (ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 КК України).

У березні 2021 року цьому ж лікарю, який працював у Києві, повідомили про підозру у вчиненні замаху на вбивство 70-річної жінки, яка була його пацієнткою, у розбійному нападі на ще одну жінку, крадіжці, шахрайстві на 400 тис. гривень та погрозі насильством прокурору під час обрання йому запобіжного заходу (ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115, ч. 3 ст. 185, ч. 3 ст. 187, ч. 2 ст. 190, ч. 1 ст. 345 КК України).

Наразі ж, у ході досудового розслідування, правоохоронці встановили причетність підозрюваного до ще одного особливо тяжкого злочину. За даними прокуратури, у липні 2020 року цей чоловік на ґрунті тривалих неприязних відносин нібито здійснив замах на вбивство колишньої тещі шляхом створення умов, необхідних для настання ДТП.

«Реалізуючи злочинний задум, підозрюваний, достеменно знаючи, де працює потерпіла та на якому автомобілі вона пересувається, здійснив пошкодження гальмівного шлангу та системи газо-балонного обладнання, що в подальшому могло призвести до ДТП та вибуху автомобіля. Однак бажаний для підозрюваного результат не настав, оскільки потерпіла під час руху на автомобілі зрозуміла, що гальмівна система несправна, у зв’язку з чим здійснила екстрену зупинку автомобіля за допомогою ручних гальм», – зазначили в прокуратурі.

За клопотанням прокурора, наразі підозрюваному продовжено строк тримання під вартою. Досудове розслідування в об’єднаному кримінальному провадженні триває.

Також у дописі нагадали, що на розгляді судів перебувають ще два кримінальні провадження відносно цієї ж особи за фактами вчинення інших тяжких злочинів. А саме, у Дарницькому районному суді столиці за ч. 1 ст. 187, ч. 3 ст. 185 КК України та Броварському міськрайонному суді Київської області за ч. 3 ст. 185 КК України.

До слова, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Фото: фейсбук