Цей вантаж вартістю понад 1.7 млн. євро та вагою більше 50 тонн було зібрано усіма громадами Франції.

Про це повідомили у ДСНС України.

У повідомленні зазначили, що 22 квітня у Києві відбулася церемонія передачі другого пакету допомоги для ДСНС України від Французької Республіки. На території 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста сертифікат на 23 одиниці пожежно-рятувальної та іншої спеціальної техніки, а також обладнання рятувальникам передав Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні пан Етьєн де Понсен.

Kyiv Media

Він зазначив, що цей вантаж вартістю понад 1.7 млн. євро та вагою більше 50 тонн було зібрано усіма громадами Франції. Конвой був сформований у тісній співпраці з українською стороною та повністю відповідає потребам. Пан Посол підкреслив, що Франція залишається надійним партнером України у цей важкий час і невдовзі рятувальникам буде передано також і третю частину необхідної допомоги.

Заступниця міністра внутрішніх справ України Мері Акопян підкреслила, що Міністерство зі всіма підпорядкованими службами сьогодні продовжують цілодобово виконувати свої професійні обов’язки. Водночас, поряд з буденною роботою щодо забезпечення безпеки наших громадян ми працюємо над ліквідацією негативних наслідків воєнного часу, зокрема — розмінуванням. «Ми розуміємо, що це робота на декілька років, саме тому закликаємо наших партнерів до допомоги», – сказала вона.

Kyiv Media

Заступник Голови ДСНС Сергій Трегубенко подякував громадянам Франції за надану допомогу і зазначив, що цей жест солідарності від справжніх друзів є дуже важливим для рятувальників у такий важкий час.

«Ми всі добре знаємо, в яких умовах доводиться зараз працювати нашим підрозділам. Увесь світ бачить на що російські найманці перетворили наші пожежні частини, як розграбували та знищили нашу техніку», – сказав він і побажав, щоб ця нова техніка вірою і правдою служила українським рятувальникам довгі роки.

Kyiv Media

Нагадаємо, з початку війни російські найманці вже знищили 116 одиниць пожежно-рятувальної та іншої спеціальної техніки ДСНС, а ще 204 одиниці у нас цинічно вкрали.

Фото: Фейсбук