Кредитні квартири власник фірми продав власій мамі за безцінь.

У Києві  жертвами житлової афери стали близько двох десятків сімей. Банк, у якого кияни брали гроші, збанкрутував. Незакриті позички викупила інша фірма і почала кредитні квартири продавати, а мешканців виселяти. Про це йшлося в сюжеті програми “Вікна-Новини”. 

За словами Юрія, який брав кредит у збанкрутілого банку, проблеми з квартирою у чоловіка розпочалися 2 роки тому. Саме тоді збанкрутував банк, залишок його кредиту продали з торгів, проте інформацію по нового кредитора чоловік так і не отримав. Водночас кредитор продав квартиру.

Kyiv Media

За роки судових тяганин чоловік довів, що його житло продали незаконно.  Проте нещодавно до його квартири прийшли невідомі та виламали замки, коли чоловік приїхав і почав виганяти “непроханих” гостей, отримав по голові.

“Нанесли мені черепно-мозкову травму закриту. І за руки та ноги винесли в коридор з квартири”, – розповів Юрій.

Постраждалих від нових “кредиторів” багато, більшості з них залишилося виплатити невелику частку кредиту.  “Уже в кримінальній справі понад 20 сімей, які постраждали від цієї афери. 5 сімей вже викинули з квартир” – каже один з постраждалих Євген.

Kyiv Media

Наразі Юрій з сином намагається потрапити до квартири, на місце прибуває поліція та директор компанії, яка перекупила квартири людей, Денис Мацкевич. Чоловік частину квартир за безцінь продав своїй мамі.

За його словами наразі тут проживають інші люди, адже він подав апеляцію на рішення суду, тому Юрій вже не володіє цим житлом. Проте виганяти його силоміць з квартири не мали права, каже незалежний адвокат Дмитро Касьяненко.

“В будь-якому випадку це вже злочин. Тобто ті люди, які зайшли туди без рішення суду порушили закон. Лише у присутності виконавчої служби мали проводити виселення” – каже адвокат.

Kyiv Media

Після того, як Юрій потрапив до квартири, його син зазначив, що помешкання обікрали – зникли ноутбук, фотоапарат та особисті речі.

Наступного дня сусід Юрія повернувся додому і виявив, що в нього змінили замки на дверях, хоча він ніяких кредитів не брав. Помешкання також обікрали, а до підвіконня прив’язана мотузка.

Фото: скріншоти