Виявляється, це автобуси компанії "Тпанс-Сіті" з Білої Церкви.

Світлини нових автобусів марки Volvo, які привертають увагу своєю новизною та яскравим колоьором, опублікували у спільноті “Транспорт Києва“.

“Вчора (28 червня, – ред.) у Києві помітили ось цей автобус. Це якісь випробування?”, – зацікавився один із учасників спільноти.

Кияни почали відповідати у коментарях, що бачили ці автобуси у столиці й раніше, наприклад минулого тижня такий автобус проїздив по вулицях столиці із наліпкою “Діти”.

Згодом з’ясувалось, що це автобуси транспортної компанії “Транс-Сіті” з Білої Церкви. У коментарях зазначили, що перевізник придбав 13 таких автобусів.

Наразі невідомо, чому автобуси курсували у Києві – чи це були тестування приміських маршрутів або ж просто нерегулярні перевезення.

За даними на сайті компанії, ТОВ “Транссіті” має в арсеналі понад 73 автобуси середнього та великого класу (стандарту Євро 5). При цьому йдеться про автобуси Ataman А092H6 та Богдан А092. оновлень про автобуси Volvo немає. Редакція Kyiv Media уточнює цю інформацію у перевізника.

Нагадаємо, невдовзі на Виноградарі запустять новий автобусний маршрут №103 замість №102А. Конкурс на перевезення виграв “Київпастранс”. Автобус курсуватиме з інтервалом у 20 хвилин.

Фото: Фейсбук