Правоохоронці перевірили близько 10 000 об’єктів господарювання.

Про це повідомила Поліція Києва.

У повідомленні зазначили, столичні поліцейські з 21 жовтня поточного року виявили понад п’ять тисяч адміністративних правопорушень щодо недотримання карантинних обмежень. Крім того, правоохоронці проводять роз’яснювальні бесіди серед населення. Якщо порушники не реагують, складають адміністративні протоколи.

Так, станом на сьогодні з 21 жовтня поліцейські Києва провели близько 14 тисяч перевірок дотримання пасажирами та перевізниками протиепідемічних заходів у транспорті, де за ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення складено 139 протоколи, а за частиною другою цієї ж статті винесено 2 927 постанов.

Крім того, працівники поліції перевірили близько 10 тисяч об’єктів господарювання. Мобільні групи під час перевірок у закладах громадського харчування, торгово-розважальних центрах при виявленні ряду правопорушень склали 169 адміністративний протокол за ч. 1 ст. 44-3 та винесли 2 576 постанову за ч. 2 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення правил щодо карантину людей.

Нагадаємо, що за недотримання карантинних вимог згідно ч. 1 ст. 44-3 КУпАП передбачено накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За частиною другою цієї ж статті – накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Фото: Фейсбук