Працівники управління міграційної поліції Києва посилили фільтраційні заходи щодо іноземців.

Про це повідомляє поліція Києва.

“У зв’язку із воєнним станом столичні правоохоронці здійснюють цілодобові заходи з перевірки законності перебування іноземців на території нашої держави”, – ідеться у повідомленні.

На базі управління міграційної поліції столичного главку створений контактний центр, який у цілодобовому режимі здійснює відпрацювання місць можливого перебування громадян інших держав. До його складу входять співробітники Державної міграційної служби, працівники підрозділів кримінальної поліції, які здійснюють фільтраційні заходи спільно з Національною гвардією та Державною прикордонною службою.

Цілодобово співробітники управління міграційної поліції у складі спільних груп перевіряють іноземців на блокпостах, у місцях тимчасового перебування вимушено переселених осіб. Також правоохоронці ретельно перевіряють автостанції та залізничні вокзали.

За останній тиждень за допомогою створеного контактного центру поліцейські встановили 37 іноземців, які порушили правила перебування в Україні. Щодо правопорушників складені адміністративні протоколи за ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу про адміністративні правопорушення. Стосовно 21 іноземця прийнято рішення про примусове видворення та поміщення до пункту тимчасового перебування, а щодо інших 16 – примусове повернення на батьківщину.

Фото: НПУ