Стіна Пам'яті — монументальний архітектурний комплекс, який був знищений за рішенням влади СРСР.

Кияни мають нагоду побачити документальну біографічну стрічку «Шелест кроків» про видатних українських митців-архітекторів — Аду Рибачук та Володимира Мельніченка. Про це повідомляє Facebook-сторінка кінотеатру KINO42, в якому триває показ.

Парк Пам’яті — архітектурно-ландшафтний комплекс на Байковому кладовищі, який поєднував крематорій, Зали прощання та парк. Митці заклали у цей простір власну філософську концепцію.

«Одним із значущих елементів Парку Пам’яті стала Стіна Пам’яті — монументальна композиція з горельєфів 200 метрів завдовжки та висотою до 7 метрів. Рибачук та Мельніченко працювали над Стіною Пам’яті майже 13 років, але, коли робота була майже завершеною, за рішенням влади горельєфи були залиті бетоном» — йдеться у повідомленні.

У фільмі глядач дізнається про життєву та творчу історію легендарного дуету, побачить, якою мала бути і якою стала Стіна Пам’яті, а також відвідає майстерню художників, наповнену дивовижними скульптурами та картинами, а також любов’ю, яка сильніша за смерть.

Стрічку «Шелест кроків» можна побачити за адресою Костянтинівська, 11Б, початок сеансів о 21:30. Вартість квитків: 120 грн.

Нагадаємо, днями новий фільм Романа Балаяна вийшов на великі екрани.

Фото: Фейсбук