Цілу виставку нових вагонів Укрзалізниця презентує на 1-й платформі вокзалу у Києві.

Про це повідомив речник Укрзалізниці Олександр Шевченко.

Він оприлюднив кілька знімків нових вагонів. Детальніше їх можна буде роздивитися 27 серпня з 11:00 та 28 серпня із 9:00 на першій платформі Київського залізничного вокзалу.

Kyiv Media

Зокрема, на виставці покажуть:

• електропоїзд FLIRT Ukraine виробництва компанії Stadler (Швейцарія);
• оновлений приміський електропоїзд від КЕВРЗ (Україна);
• дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва КВБЗ (Україна);
• перші купейні вагони з партії 100 замовлених у 2021 році від КВБЗ;
• капітально-відреставровані пасажирські вагони-трансформери (власні виробничі потужності Укрзалізниці);
• концепт оновленого плацкартного вагона від Укрзалізниці у співробітництві з НВП “Ріст”. Прямо зараз доробляється у депо).

По суті, Укрзалізниця закладає фундамент масштабної п’ятирічної програми оновлення рухомого складу: вже виробляються 100 нових пасажирських вагонів, восени вийде в світ близько півсотні вагонів після капітально-відновлювальних ремонтів, проектуємо нові типи плацкарту – можемо назвати це перехідним етапом до “капсул“, – зауважив Шевченко.

Раніше ми писали, що згідно з контрактом із Крюківський заводом, він поставить Укрзалізниці 51 купейний вагон, 12 спальних, 20 купейних, обладнаних для людей з інвалідністю та 17 спальних, обладнаних для людей з інвалідністю та з купе начальника поїзда.

Вагони повинні обладнати вакуумними туалетами, системою кондиціонування, вікнами з подвійними склопакетами, пультом управління освітленням і кнопкою виклику провідника. У кожному купе має бути по чотири розетки і два USB-порта. Вартість 100 вагонів – 3 млрд грн.

Kyiv Media

Нагадаємо, триває будівництво залізничних шляхів для електропоїзда сполученням Васильків-Київ. В дорозі до столиці він перебуватиме за 37 хвилин.

Фото: Фейсбук