Виставка триватиме з 3 вересня до 31 жовтня.

У п’ятницю, 3 вересня, в Голосіївському парку стартує виставка «Світ Велетнів». Це буде тематичний парк казкових персонажів, усі герої якого «оживуть» за допомогою аніматроніки, а також розмовлятимуть із гостями голосами відомих українців, зазначає сайт КМДА.

Озвучили головних героїв виставки актори театру та кіно Володимир Горянський, Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Дмитро Ступка, LAUD, Анатолій Анатоліч, Сніжана Єгорова та Андрій Джеджула. Усього в парку буде представлено більше 30-ти аніматронних фігур, які сягають 5-ти метрів у висоту. Спеціально під проект організатори створили книги для дітей із історією про добрих та злих Велетнів, анімаційні мультфільми та кілька промороликів, які можна буде побачити на сторінці в YouTube.

«Це пілотний проект, аналогів якого ще не було в Україні та всій Європі. Ми хотіли відійти від класичних виставок і створити справжню історію, в яку кожен відвідувач зможе зануритися тільки-но переступив поріг нашого парку. Ви зможете познайомитися з мирними жителями поселення або відчути себе героєм, поборовшись із злими Велетнями з Долини Туманів. Я впевнений, ви будете в захваті!» – сказав організатор виставки, засновник компанії World of impressions Денис Погорєлко.

Окрім основних композицій, у парку буде представлена тематична анімація, мерч, сувенірна продукція та зона фуд-кортів для дорослих і дітей.

Триватиме виставка до 31 жовтня.

Нагадаємо, три київських парки отримали відзнаки Національної премії з ландшафтної архітектури та садового дизайну.

Фото: Фейсбук