Через обмеження на користування громадським транспортом кияни намагалися зранку доїхати на роботу на таксі, але ціни тоді зросли в 2-5 разів.

Видання Kyiv Media проаналізувало найпопулярніші застосунки служб перевезень – у всіх ціни повернулися до норми.

Так, служба Uber зранку за дорогу від Оболоні до Теремків виставила ціну у майже 800 гривень. Наразі ж вартість складає 223 гривні.

 

Ця ж служба за дорогу з лівого берега – Лісового масиву – на правий – до Печерської площі – візьме з пасажира 100 гривень. Зранку ціна становила понад 500 гривень.

Служба перевезень Bolt за дорогу від станції метро Хрещатик до Осокорків виставила ціну у 127 гривень.

Kyiv Media

Вартість проїзду в межах району автівкою цієї ж служби зранку становила 110 гиивень. Наразі ж ціна за дорогу від району Обласної лікарні до вулиці Глибочицької у Шевченківському районі Києва складає 50 гривень.

Kyiv Media  

Яка цінова політика у популярної служби перевезень Uklon дізнатися не влалося – застосунок просто довгий час не запускався і після десятка спроб авторизуватися і за номером телефону і за електронною адресою платформа на мобільному пристрої так і не запрацювала.

Нагадаємо, протягом 5 – 16 квітня до київського транспорту пасажири можуть потрапити лише за спецперепустками. У зв’язку з цим в мережі вже зафіксували кілька випадків шахрайства та торгівлі спецперепустками.

Фото: скріншоти, pixabay