На знаках зібрана вся необхідна інформація для водіїв: вартість парковки, графік роботи та спосіб оплати.

Про це йдеться в сюжеті “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ”.

На нових табличках зібрана вся необхідна інформація для водіїв: вартість парковки, графік роботи та спосіб оплати.

Одним із нововведень є QR-код, який веде на інформаційний портал, де розміщена вся інформація про способи оплати, вартість та навіть штрафи. Крім того, таблички виготовлені за сучасними технологіями – їх краще видно вночі та темну пору доби.

Перші такі знаки комунальники розмістили в центрі столиці. Найближчим часом планують встановити ще на 62 паркмайданчиках.

“Номер паркувального майданчика, паркувальні зону, міститься інформація про саме головне вартість паркування, про доступність, способи їх оплати, яким чином можна оплатити паркування також міститься графік роботи паркувального майданчика. Посилання на інформаційний ресурс де зібрана дуже велика кількість інформації з приводу евакуації”, – розповів заступник директора КП Київтранспарксервіс Євгеній Псьол.

Керівниця відділу продажів компанії з виготовлення знаків Олена Марущенко зауважила, що раніше існував ГОСТ 2002 року, знаки просто друкували і клеїли на основу.

Зараз використовують німецьку плівку “Орафол”, термін гарантії якої 7 років. Вона відрізняється своєю якістю та світловідбиваючими деталями.

Нагадаємо,  у столиці тимчасово оголосили період лояльності. Інспектори до 16 липня включно не штрафують водіїв за несплачене паркування, а лише провадять відкриту роз’яснювальну кампанію щодо нових тарифів та способів оплати.

Фото: Київ ТБ