Імунізація громадян Китаю у Києві відбувається в одній з лікарень на Печерську.

Про це повідомляє програма “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Зокрема, чергу з кількадесят осіб біля Консультативно-діагностичного центру на Печерську помітили у вівторок, 27 квітня, зранку. Інформагенція Китаю  “Сіньхуа” у цей же час повідомила, що в Україні завдяки зусиллям посольства КНР почалася вакцинація громадян країни і зробити щеплення вони зможуть в трьох українських містах – Києві, Одесі та Харкові. Щоправда, для охочих імунізуватися існують вікові обмеження: від 18 до 59 років.

На місці вакцинації знімальній групі телеканалу “Київ” розповіли, що громадяни КНР отримали повідомлення про щеплення та адресу, де її можна зробити.

У відділі первинної медико-санітарної допомоги Департаменту охорони здоров’я КМДА повідомили, що розпорядження про вакцинацію громадян Китаю закріплене у протоколі рішення штабу МОЗ від 2 квітня.

Є протокол засідання оперативного штабу з реагування на ситуацію з поширення інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинації від 2 квітня 2021 року. Згідно з цим протолоком, дозволили нам вакцинацію китайської діаспори в кількості 3000 осіб. Фактично їх буде набагато менше – десь 1500“, – сказав координатор вакцинації в Києві Василь Животенюк.

Як повідомляє “Радіо Свобода“, списки для щеплення склало посольство Китаю в Києві, для цього виділено 6 500 вакцин CoviShield із партії, яка прибула в Україну в березні.

Василь Животенюк не знає, чи мають можливість інші держави подати аналогічне прохання і додав, що подібних рішень щодо громадян інших країн, окрім Китаю, дотепер не було.

Нагадаємо, у Києві починається новий етап вакцинації від COVID-19 –  завтра почнуть щеплювати киян віком від 65 років. Записатися на щеплення можна у свого сімейного лікаря.

Фото: скріншот